Udział pracowników CWM w konferencji “Studenci zagraniczni w Polsce”

W dn. 8-9 lutego 2024 r. w Poznaniu odbyła się siedemnasta edycja konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce". Konferencja została zorganizowana w ramach programu Study in Poland, prowadzonego wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Gospodarzem wydarzenia była Politechnika Poznańska.

Poznań

Panel dyskusyjny "Umiędzynarodowienie nauki. Jak wejść do europejskich programów badawczych?".
Fot. Magdalena Bobryk (ISO CWM).

Konferencja "Studenci Zagraniczni w Polsce" od lat jest największym i najważniejszym krajowym wydarzeniem, na którym omawiane są kluczowe tematy z zakresu umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego. Grzegorz Robak, Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz pracownicy International Students Office (ISO) reprezentowali Politechnikę Warszawską podczas konferencji.

Więcej informacji: TUTAJ.
Program konferencji: TUTAJ.