Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching, 1-2 lipca 2021 r.

W dniach 1-2 lipca br. Politechnika Warszawska organizuje, w formie on-line, międzynarodowe warsztaty dla nauczycieli akademickich poświęcone zdalnemu nauczaniu. Warsztaty są działaniem w ramach konsorcjum ENHANCE.

W ich trakcie omówione zostaną, m.in.: organizacja nauczana zdalnego, ocenianie, formy kształcenia, rola i rodzaje narzędzi informatycznych.

Wydarzenie składa się z trzech części, w tym dwie: pierwsza - omówienie doświadczeń zdalnego nauczania i trzecia - podsumowanie warsztatów, są ogólnodostępne. W trakcie części zamkniętej  - „Coffee table workshop” - zaproszeni nauczyciele oraz studenci z uczelni tworzących konsorcjum ENHANCE będą dyskutować na temat możliwych usprawnień w zakresie organizacji edukacji zdalnej.

Keynote speakerami będą Pauliina Mattila i Aaron Down ze Swinburne University w Australii.

Uczelnie ENHANCE będą reprezentowali jako prelegenci:

• prof. Giuliana Iannaccone z Politechniki w Mediolanie
  • Christian Forbrig z Politechniki w Berlinie
  • prof. Javier Orozco Messana i Ignacio Despujol Zabala z Politechniki w Walencji

Prelegentami z Politechniki Warszawskiej będą: dr hab. inż. Ryszard Robert Gajewski (Wydział Inżynierii Lądowej) i dr inż. Michał Struzik (Wydział Fizyki).

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej: https://workshop.enhance.pw.edu.pl/

grafika ENH1