Warsztaty Modular training toolkit for students engaged in ENHANCE activities

W dniu 5 listopada br. Politechnika Warszawska organizuje międzynarodowe zdalne warsztaty dla nauczycieli akademickich i studentów poświęcone stworzeniu modułowego zestawu narzędzi szkoleniowych dla studentów zaangażowanych w działania ENHANCE. Będą one miały na celu zwiększenie udziału studentów jako współtwórców procesu nauczania i uczenia się. Warsztaty są działaniem w ramach konsorcjum ENHANCE.

Uczestnicy opracują założenia do stworzenia narzędzi szkoleniowych dla studentów zaangażowanych w działania ENHANCE i przygotują rekomendacje.

Tematy warsztatów: współudział studentów w badaniach naukowych, projektowanie i realizacja projektów stypendialnych wspólnie z pracownikami uczelni, udział i rola studentów w komisjach oceniających projekty programów zajęć, udział studentów w procesie oceniania, współtworzenie kursów i programów nauczania.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://workshop.enhance.pw.edu.pl/toolkitstudentscocreation/

MicrosoftTeams-image