Welcome Meeting ESN - spotkanie dla nowych studentów

W dn. 22 lutego 2021 r. odbył się zdalny Welcome Meeting – powitanie studentów zagranicznych, którzy będą studiowali na Politechnice Warszawskiej w semestrze letnim na studiach regularnych i w ramach programu Erasmus+. Spotkanie organizował Erasmus Student Network (ESN).

Gości powitała przewodnicząca ESN Sylwia Omelańczuk oraz Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej Grzegorz Robak. Podczas spotkania przedstawiono prezentacje, dzięki którym uczestnicy mogli zdobyć ogólną wiedzę o Uczelni, Warszawie, Polsce i życiu studenckim. Karol Maśluszczak (International Students Office, Centrum Współpracy Międzynarodowej) zaprezentował najważniejsze informacje o Politechnice Warszawskiej i życiu studenckim. Marta Szpak, lektor języka polskiego w Studium Języków Obcych, zachęciła studentów zagranicznych do zapisów na dodatkowe zajęcia z języka i kultury polskiej.

esn wm