Wizyta pracowników CWM na Uniwersytecie Technicznym w Tallinnie w ramach Staff Week

W dn. 16-18 maja 2023 r. pracownicy Centrum Współpracy Międzynarodowej, Magdalena Bobryk i Olga Świderska, uczestniczyli w Staff Week-u, który odbył się na Uniwersytecie Technicznym w Tallinnie (TalTech). W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele 14 innych uczelni z Europy (m.in. pracownicy partnerskich uczelni PW w ramach konsorcjum ENHANCE – Politechniki w Akwizgranie i Politechniki w Walencji) oraz z Uniwersytetu Mohamed Khider z Biskiry w Algierii.

Photo from Taltech_3 (group)

Zdjęcie z uczelnianym zespołem tańca.

Organizatorzy z TalTech oraz uczestnicy wymienili się doświadczeniami m.in. w zakresie współpracy ze szkołami i absolwentami, rekrutacji kandydatów zagranicznych, doradztwa zawodowego czy organizacji wydarzeń dla studentów przyjeżdżających w ramach Erasmusa.

Uczestnicy wzięli również udział w programie kulturowym w ramach Staff Week-u: wycieczce po Starym Mieście w Tallinnie, zwiedzaniu Muzeum Okupacji i Wolności Vabamu oraz prezentacji tradycyjnych tańców estońskich.

Photo from TalTech_1

Zwiedzanie kampusu Uniwersytetu Technicznego w Tallinnie.