Zapisy na kurs letni ENHANCE BIP Physics-Informed Neural Networks (PINNs) na Politechnice w Akwizgranie (3 ECTS) - DEADLINE 16.06.2024

Politechnika w Akwizgranie zaprasza na na drugą edycję kursu ENHANCE “Physics Informed Neural Networks Applications to Geotechnical Engineering” zorganizowanego w ramach w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme)

ENHANCE BIP on Physics Physics-Informed Neural Networks (PINNs)_2

Kurs jest organizowany przez Instytut Geomechaniki i Technologii Podziemnych na RWTH i składa się z części online i części stacjonarnej:

1) Najpierw studenci wezmą udział w kursie wprowadzającym online, który odbędzie się w dniach 22-26 lipca 2024. Podczas kursu omówione zostaną zasady uczenia maszynowego, studenci poznają również narzędzia, z którymi będą pracować (Python, Jupyter Notebooks i in.). 

2) Podczas tygodnia spędzonego na kampusie RWTH, w dniach 29 lipca-2 sierpnia 2024, studenci wykorzystają nowo zdobytą wiedzę teoretyczną, biorąc udział w warsztatach w stylu hackathonu. Oprócz zajęć zaplanowano również  wydarzenia integracyjne i networkingowe, takie jak Pub Crawls czy spacery miejskie.

Rekrutacja jest otwarta dla studentów studiów magisterskich z inżynierii, geofizyki, informatyki i matematyki stosowanej. Studenci mogą zdobyć łącznie 3 ECTS i otrzymać stypendium Erasmus+ od swojej uczelni macierzystej. Aby uzyskać więcej informacji o możliwości dofinansowania, prosimy o kontakt z Biurem Erasmus+ na PW

Termin składania wniosków upływa 16 czerwca 2024 roku. 

Szczegóły: TUTAJ.

Zarejestruj się teraz: TUTAJ.