Zaproszenie do polsko-niemieckiej “Sprachcafe”

Z inicjatywy Studium Języków Obcych PW oraz trzech uczelni partnerskich zrzeszonych w konsorcjum ENHANCE: Politechniki w Akwizgranie, Politechniki w Berlinie, Politechniki Gdańskiej powstał polsko-niemiecki projekt “Sprachcafe” dla studentów uczących się języka polskiego i niemieckiego na tych uczelniach.

Polsko – niemiecka Sprachcafe_page-0001

Celem spotkań w ramach “Sprachcafe” jest doskonalenie praktycznych umiejętności językowych przez studentów polskich i niemieckich, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami z innych uczelni oraz poszerzanie wiedzy na temat Polski i Niemiec w nieformalnej, miłej atmosferze.

Pierwsze spotkanie odbyło się 22 listopada, wzięło w nim udział 21 studentów. Następne spotkania online odbędą się kolejno: 13 grudnia 2023 r. oraz 17 stycznia 2024 r.

Projekt koordynują Dorota Chromińska i Ewa Tabaczyńska z SJO PW.

Zachęcamy do zapisywania się: TUTAJ.