Zaproszenie na spotkanie ENHANCE Conversations 24.11.2022 r.

W imieniu konsorcjum ENHANCE zapraszamy na wirtualne spotkanie w ramach cyklu ENHANCE Conversations 2022.

Spotkanie odbędzie się online 24 listopada 2022 r. w godz. 16.00-18.00.

ENHANCE Conversations to cykliczne spotkanie przedsiębiorców, polityków, badaczy i zainteresowanych przyszłością Europy obywateli, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań naszej cywilizacji.

Tematem tegorocznego cyklu jest cyfryzacja i rozwój sztucznej inteligencji w kontekście różnorodności, włączenia i równości płci.

Prelegentem podczas spotkania będzie Dyrektor Instytutu Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, dr hab. inż. Jarosław Arabas, prof. Politechniki Warszawskiej

Zagadnienie, które będą poruszone:

1) Jak możemy wykorzystać sztuczną inteligencję (AI) w kontekście tworzenia równych szans?
2) Jak uczelnie techniczne mogą wesprzeć tworzenie rozwiązań we współpracy z przedsiębiorstwami i społeczeństwem obywatelskim?
3) Czy sztuczna inteligencja może przyczynić się do budowania bardziej sprawiedliwego i inkluzywnego społeczeństwa?

Więcej informacji na stronie ENHANCE Conversations.

Obowiązuje rejestracja.

Link do rejestracji tutaj.

Zachęcamy do rejestracji i dołączenia do rozmowy!