Zaproszenie na szkolenie “Quality of Learning and Teaching for international students in Poland” dla studentów zagranicznych

Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia zaprasza na webinarium “Quality of Learning and Teaching for international students in Poland”, którego celem jest przedstawienie polskiego systemu dydaktyki akademickiej studentom zagranicznym.

THURSDAY 7TH DECEMBER ‘23

Prezentacja polskiego systemu będzie oparta o ramy Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego. Studenci dowiedzą się, czego mogą oczekiwać od kursów - jakie mają prawa i obowiązki. Podczas webinarium zaprezentowane zostaną najlepsze praktyki w nauczaniu i uczeniu się, będzie też miejsce na wymianę doświadczeń. Webinarium będzie podzielone na część prezentacyjną i warsztatowo-dyskusyjną.

Każdy uczestnik będzie mógł ponadto zdobyć bon zakupowy (50 zł) za wskazanie dobrej praktyki w nauczaniu, którą chciałby rozpowszechnić.

Prelegent: Profesor Jakub Brdulak
Kiedy: 7.12.2023, czwartek, godz. 18:00-19:00
Gdzie: Online - ZOOM Rejestracja: www.educationquality.eu

Prof. Jakub Brdulak - Profesor akademicki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pełnomocnik Rektora SGH ds. Jakości Kształcenia.

Prowadzi badania na Uniwersytecie w Twente (CHEPS, Visiting Researcher). Autor jednej z pierwszych w Polsce rozpraw doktorskich z zakresu zarządzania wiedzą. Oprócz zarządzania wiedzą i informacją, jego działalność obejmuje również obszar związany z zarządzaniem jakością w szkolnictwie wyższym.

Ekspert delegowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do Grupy Peer Learning ds. jakości nauczania i uczenia się w ramach Procesu Bolońskiego (BFUG-QA) oraz do projektu badawczego MICROBOL.

Współpracował z amerykańską organizacją pozarządową ASHOKA. Prowadził zajęcia ze studentami w Rumunii, Turcji, Kanadzie, Belgii, Indiach, Niemczech i na Łotwie, także w ramach CEMS-The Global Alliance in Management Education we współpracy z globalnymi firmami Deloitte i DB Schenker. Więcej informacji: www.linkedin.com/in/brdulak/