Zaproszenie na warsztaty COIL dla nauczycieli akademickich - 16 listopada 2023 r.

Politechnika w Berlinie we współpracy z Berlińskim Centrum Szkolnictwa Wyższego (BZHL) zaprasza nauczycieli akademickich z instytucji partnerskich (w tym z uczelni konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska) na 90-minutowy kurs online "How to COIL - How to Design Collaborative Online Courses with International Colleagues" poświęcony nauczaniu zdalnemu opartemu na międzynarodowej współpracy (Collaborative Online International Learning). Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób mogą włączyć elementy cyfrowe i międzynarodowe do swojej dydaktyki.

COIL

Podczas kursu zostaną poruszone kwestie takie, jak:

• Dlaczego dydaktycy powinni włączyć COIL do swojego nauczania?
  • Co napędza zaangażowanie uczniów w COIL?
  • Które przedmioty szczególnie sprzyjają COIL?
  • Jak możemy efektywnie współpracować online w zróżnicowanych kulturowo zespołach?
  • Jakie inne aspekty dydaktycy powinni wziąć pod uwagę przy COIL, np. ochronę danych, stosowanie AI etc?

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na sesję szkoleniową!

Kiedy: 16 listopada 2023 r, godz. 11:00 - 12:30 (CET)
Gdzie: Online przez Zoom
Rejestracja: https://survey.hwr-berlin.de/uc/how-to-coil/

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat COIL lub jesteś zainteresowany współpracą z Politechniką w Berlinie w zakresie COIL - skontaktuj się z Leonie Dornbusch: l.dornbusch@tu-berlin.de

Następna sesja szkoleniowa odbędzie się 29 stycznia 2024 r. w godzinach 15:30-17:00 (CET).

Szczegóły dot. szklenia: TUTAJ.

Więcej informacji o inicjatywie “BeCOIL Collaborative Online International Learning”: TUTAJ.