Zaproszenie na wykład: Stypendium Naukowe KAUST Fellowship

Serdecznie zapraszamy studentów ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich na prezentację prestiżowego Stypendium Naukowego KAUST. Kierunki dostępne na poziomie magisterskim i doktoranckim: Matematyka stosowana i informatyka, Informatyka, Inżynieria elektryczna i komputerowa, Statystyka.

Stypendium KAUST Fellowship obejmuje:

• bezpłatne czesne
  • miesięczny zasiłek na utrzymanie (od 20 000 do 30 000 USD rocznie)
  • zakwaterowanie na terenie kampusu
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i stomatologiczne
  • obsługa relokacji (wiza i przeloty)

Wystąpią wykładowcy z King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) w Arabii Saudyjskiej:

1. Prof. Andrea Fratalocchi  z wydziału  Faculty of Electrical Engineering; Applied Mathematics and Computational Science przedstawi wykład pt: „Next-generation artificial intelligent hardware for fundamental components and integrated systems”
  2. Assistant Prof. Shinkyu Park  z kierunku Electrical and Computer Engineering przedstawi wykład pt: „Feedback Systems Design for Multi-robot Coordination"
  3. Senior education advisor Rosemary Mills, z wydziału CEMSE, przedstawi możliwości prowadzenia badań naukowych na światowym poziomie za granicą, możliwości uzyskania prestiżowego stypendium naukowego The KAUST Fellowship, zasady rekrutacji na stypendium naukowe, terminy składania aplikacji.

Osoby zainteresowane mogą otrzymać zaproszenia na sponsorowany wyjazd na Dni Otwarte w KAUST w listopadzie 2022 r.

Termin: 6 października 2022 r. (czwartek) o godzinie 14.00

Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1 w Warszawie, sala nr 206  (obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ).

FORMULARZ zapisów na Wykład nt. "Stypendium Naukowe KAUST Followship":

Termin zapisów na wyjazd: 16 października 2022 r.

FORMULARZ zapisów na Wyjazd na Dni Otwarte do Arabii Saudyjskiej (7-11 listopada 2022):

Należy załączyć CV  oraz academic transcripts (wykaz zrealizowanych przedmiotów), w celu weryfikacji wymogów.

KAUST