Oferty stypendialne

AGU International Summer Program 2018, Japonia

Aoyama Gakuin University zaprasza do wzięcia udziału w szkole letniej AGU International Short Program, która odbędzie się w dniach 9 – 20 lipca  2018 r.

Community and Technological Camp (CommTECH) Highlight 2018, Indonezja

Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS), Surabaya, Indonezja, zaprasza do wzięcia udziału w programie CommTECH Camp Insight 2018, który odbędzie się w dniach 9-21 lipca 2018 r.

2018 KNU Global Summer School, Korea Południowa

Kyungpook National University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w 3-tygodniowej szkole letniej Global Summer School, która daje szansę zdobycia niepowtarzalnych doświadczeń edukacyjnych oraz zapoznania się z koreańską kulturą.

TU Berlin Summer University 2018, Niemcy

TU Berlin zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej TU Berlin Summer University 2018. Kursy o zróżnicowanej tematyce odbędą się w 3 terminach: 11 czerwca – 5 lipca, 9 – 20 lipca oraz 23 lipca 16 sierpnia 2018 r.

NUSIP – Summer Intensive Program, Nagoya University, Japonia

Nagoya University w Japonii zaprasza studentów PW do udziału w szkole letniej NUSIP 2018 pt. „Latest Advanced Technology and Tasks in Automobile Engineering” w terminie 13 czerwca – 19 lipca 2018 r. Program pobytu obejmuje także kurs języka japońskiego.

Ulsan International Program 2018, Korea Południowa

University of Ulsan zaprasza 4 studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w Ulsan International Program (UIP) – międzynarodowej szkole letniej skierowanej do zagranicznych studentów, którzy pragną posiąść wiedzę na temat koreańskiej kultury, historii, społeczeństwa i biznesu, a także poznać język koreański. Program odbędzie się w dniach 03-26.07.2018 r.

Inha International Summer School, Korea Południowa

Inha University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Inha International Summer School, która odbędzie się w dniach 23 lipca - 10 sierpnia 2018 r.

GIST Global Intern Program 2018, Korea Południowa

Gwangju Institute of Science and Technology (GIST) zaprasza 1 studenta PW do udziału w letnim programie praktyk GIST Global Intern Program 2018, który odbędzie się w terminie 22 czerwca – 18 sierpnia 2018 r. (8 tygodni).

Hanyang International Summer School, Korea Południowa

Hanyang University zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej „Hanyang International Summer School 2018”, która odbędzie się w dniach 2-27 lipca 2018 r.

KAIST International Summer School, Korea Południowa

Korean Advanced Institute of Science and Engineering (KAIST) zaprasza do udziału w międzynarodowej szkole letniej, która odbędzie się w dniach 29 czerwca – 27 lipca 2018 r.

Nanyang Technological University Summer Programmes 2018, Singapur

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w szkole letniej Nanyang Technological University Summer Programmes 2018.

Program stypendiów rządu francuskiego (BGF) na rok akademicki 2018-2019

Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom. Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.

Stypendium na naukę języka chińskiego

Chongqing University of Technology (Chiny) oferuje stypendium dla 2 studentów PW na roczną naukę języka chińskiego.

2017 International Students' Cultural Experiencing Program, Chiny

Chongqing Jiaotong University w Chinach zaprasza studentów PW do udziału w 2017 International Students' Cultural Experiencing Program i oferuje stypendia na pobyt.

Program stypendiów rządu francuskiego (BGF) na rok akademicki 2017-2018

 Program stypendiów rządu francuskiego (BGF) na rok akademicki 2017-2018

Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom. Od blisko 55 lat, programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską. Każdego roku finansowanych jest ponad 400 miesięcy stypendiów.

Engineering Summer School Programmes in 2017 na RWTH Aachen University, Niemcy

 Engineering Summer School Programmes in 2017 na RWTH Aachen University, Niemcy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą letnich kursów na RWTH Aachen University dla studentów Inżynierii Mechanicznej i kierunków pokrewnych.

Zapraszamy chętne osoby do zapozniania się z ofertą stypendialną Xi'an Jiaotong University

Zapraszamy chętne osoby do zapozniania się z ofertą stypendialną Xi'an Jiaotong University

Stypendium adresowane jest do studentów studiów II stopnia oraz doktorantów.

Stypendium Wuhan University of Technology

Stypendium Wuhan University of Technology

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stypendiów Wuhan University of Technology dla studentów II stopnia oraz doktorantów.

Całkowity koszt stypendium pokrywa rząd chiński.

Rekrutacja na stypendium rządowe w Izraelu

Rekrutacja na stypendium rządowe w Izraelu

Gorąco zachęcamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych do nawiązania kontaktu z izraelskimi uczelniami i ubiegania się o stypendia naukowo-badawcze w Izraelu. Rekrutacja na stypendium rządowe do Izraela na rok akademicki 2017/2018 dostępne dla studentów, doktorantów i młodych naukowców z polskich uczelni została przedłużona do 30 listopada 2016 r.

Wyjazd do Arabii Saudyjskiej dla studentek Politechniki Warszawskiej

Wyjazd do Arabii Saudyjskiej dla studentek Politechniki Warszawskiej

Prince Sultan University - College for Women zaprasza wszystkie chętne studentki na spędzenie tygodnia w stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadzie. ("Trip to Saudi Arabia - experience the modern&traditional lifestyle"). W ramach "cultural visit" poznacie kulturę tego kraju, uczelnie, okoliczne muzea oraz piękno pustyni.