Wizyta delegacji Katholieke Universiteit Leuven w PW

W dniu 3 kwietnia 2017 r. Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz przyjął delegację z Katholieke Universiteit Leuven (Belgia). Delegacji przewodniczył prof. Georges Gielen, Vice-Rector of the Group of Science, Engineering and Technology.

Podczas oficjalnego spotkania Pani Patrycja Kluź z CWM przedstawiła prezentację PW, odbyły się również rozmowy na temat możliwości rozszerzenia współpracy pomiędzy uczelniami. W celu nawiązania kontaktów z PW przedstawiciele KUL odwiedzili następujące Wydziały: Elektryczny, Matematyki i  Nauk Informacyjnych, Elektroniki i Technik Informacyjnych, Architektury, Inżynierii Lądowej oraz Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Prorektorzy obu uczelni zgodnie stwierdzili, że mamy wiele wspólnych pól działania, biura współpracy międzynarodowej zajmą się doprecyzowaniem szczegółów oraz zasad współpracy.

KU-Leuven_1