Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad”, Kijów, kwiecień 2018 r.

W dniach 19-21 kwietnia 2018 r. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej i Pan Adam Łoda z Ośrodka Języka Polskiego reprezentowali uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie.

Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe. Odrębne stoisko Politechniki Warszawskiej tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej” oraz cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia. Nawet po godzinach pracy targów przy stoisku było sporo młodzieży, studentów, często rodziców. Bogata oferta PW oraz wyjątkowa możliwość podjęcia studiów na zasadach bez odpłatności w ramach konkursu przyciąga z roku na rok co raz większą liczbę kandydatów z Ukrainy, zdecydowanie najliczniejszej grupy studentów zagranicznych.

Przez trzy dni pracy targów kandydaci mieli możliwość zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną PW: studia w języku polskim oraz angielskim, kursy językowo-przygotowawcze oraz egzaminy certyfikowane z języka polskiego (po raz pierwszy prezentowane na targach w Kijowie). Kandydaci mieli możliwość uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania oraz zarejestrować się na studia w PW bezpośrednio na stoisku.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się z kandydatami w szkole językowej „Slavic Languages Center” oraz ze studentami Narodowego Uniwersytetu Technicznego „KPI”.

20180420_115943
20180419_151954
20180419_100637