Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Higher Education 2018”, Lwów, marzec 2018

W dniach 23-24 marca 2018 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2018”. 

Przez 2 dni na wspólnym stoisku „Study in Poland” Politechnika Warszawska była promowana wśród młodzieży ukraińskiej i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem jako jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Stoisko odwiedzali kandydaci zainteresowani podjęciem studiów w Polsce oraz ich rodzice. Ze względu na bliskość kulturową i terytorialną studia w Polsce są najbardziej atrakcyjne wśród młodzieży ukraińskiej, o czym świadczy nieustannie wzrastająca liczba studentów z Ukrainy.

Prężne działania promocyjne na rynku ukraińskim oraz bogata oferta naszej uczelni obejmująca nie tylko programy edukacyjne, a również kursy językowe i przygotowawcze owocują nie tylko imponującą liczbą studentów, wybierających nasza uczelnię, ale też szerzeniem dobrej opinii i wysokiego prestiżu uczelni.

Stoisko PW odwiedzili też studenci uczelni partnerskich, m.in. Politechniki Lwowskiej, Akademii Drukarstwa oraz Uniwersytetu Narodowego zainteresowani podjęciem studiów magisterskich w PW.

IMG-8587
IMG-8596