Międzynarodowe targi edukacyjne w Ałmaty „X Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2019”, kwiecień 2019 r.

W dniach 4-6 kwietnia 2018 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej, pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ałmaty „X Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2019” na wspólnym stoisku „Study in Poland”.

Przez 3 dni na wspólnym stoisku wraz z innymi uczelniami z Polski Politechnika Warszawska była promowana wśród młodzieży kazachskiej i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem jako jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce.

Tradycyjnie stoisko odwiedzili słuchacze kursu języka polskiego jednej ze szkół w Ałmaty. W trakcie pobytu w Kazachstanie odbyło się spotkanie z przedstawicielami agencji rekrutacyjnych działających na rynkach Azji Środkowej.

z-0002-DSC_6385_1
IMG_5861[1]