Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych w Indonezji

CWM na targach edukacyjnych w Indonezji

W dniach od 31.10 do 09.11.2016 roku przedstawiciele Centrum Współpracy Międzynarodowej PW (mgr Dominika Frąk – Dudzińska oraz mgr Małgorzata Musińska ) reprezentowali naszą Uczelnię na Europejskich Targach Szkolnictwa Wyższego (European Higher Education Fair - EHEF) w Indonezji.

Była to już siódma edycja cieszących się rosnącą popularnością Targów – w zeszłym roku odwiedziło je 13 000 osób. Polskie stoisko odwiedziło kilka tysięcy osób, wiele pozostawiło swoje dane kontaktowe jako osób szczególnie zainteresowanych nauką w Polsce. Dotychczas na Targi przyjeżdżały delegacje polskich uczelni technicznych, ekonomicznych, przyrodniczych, medycznych, społecznych i humanistycznych.

Dla Politechniki Warszawskiej Targi edukacyjne European Higher Education Fair (EHEF) były okazją do promocji Uczelni oraz oferty studiów anglojęzycznych.

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych w Indonezji

CWM na targach edukacyjnych w Indonezji

Delegacja CWM odwiedziła targi EHEF w następujących miastach:

·        Yogyakarta - w dniu 2 listopada

·        Dżakarta – w dniach 5 i 6 listopada

·        Surabaya – w dniu 8 listopada

Stoisko PW cieszyło się dużym zainteresowaniem we wszystkich trzech miastach. Kilkaset osób, które odwiedziło nasze stanowisko wykazywało duże zainteresowanie studiami na PW, szczególnie studiami II stopnia. Kandydaci zainteresowani byli w szczególności takimi kierunkami studiów, jak: Computer Science, Aerospace Engineering, Environmental Engineering, Civil Engineering, Power Engineering i Applied Biotechnology.

Pobyt w Indonezji był również okazją do spotkania z Panią Mar’atus, reprezentującą International Office w Institut Teknologi Sepuluh Nopember – uczelni parnerskiej PW w zakresie wymiany studentów.

CWM Indonezja

Targi edukacyjne European Higher Education Fair (EHEF) w Indonezji