Raport z targów - Mongolia, marzec 2017

W dniach 18-19 marca 2017 r. przedstawiciel PW Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ułan Bator na wspólnym stoisku „Study in Poland” wraz z innymi uczelniami z Polski. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Ułan Bator są największym wydarzeniem roku, promującym mongolskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Stoisko „Study in Poland” cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia.  Młodzież mongolska wykazywała zainteresowanie zarówno studiami w języku angielskim jak i w języku polskim.

Bogata oferta programów edukacyjnych PW oraz możliwość uzyskania stypendium rządu mongolskiego na studia w Polsce w języku polskim przyciąga co raz większą liczbę studentów z Mongolii. W dużym stopniu Politechnikę Warszawską promują nasi aktualni studenci z Mongolii, którzy wysoko cenią edukację zarówno w Polsce jak i w naszej uczelni.