Raport z targów - Ukraina, kwiecień 2017

W dniach 5-8 kwietnia 2017 r. przedstawiciel Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie.

Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe. Odrębne stoisko PW, które tradycyjnie mieściło się w „alejce polskiej”, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia. Nawet po godzinach pracy targów przy stoisku było sporo młodzieży, studentów, często rodziców. Bogata oferta PW oraz wyjątkowa możliwość podjęcia studiów na zasadach bez odpłatności w ramach konkursu przyciąga z roku na rok co raz większą liczbę kandydatów z Ukrainy, zdecydowanie najliczniejszej grupy studentów zagranicznych.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się z kandydatami w szkole językowej „Slavic Languages Centre” oraz ze studentami Narodowego Uniwersytetu Technicznego „KPI”.

W trakcie pobytu w Kijowie udało się również nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami szkół średnich, uczelni wyższych oraz firm promujących studia w Polsce.

20170406_101021[1]
new_glavnaya_02