Raport z targów edukacyjnych - Gruzja, luty 2017

W dniach 16 i 17 lutego 2017 r. przedstawicielka Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na targach rekrutacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Międzynarodowe targi rekrutacyjne International Fair for Overseas Studies  w Tbilisi to największe edukacyjne wydarzenie w Gruzji. Odbywające się raz w roku targi są okazją do promocji szkolnictwa wyższego, zaprezentowania oferty edukacyjnej uczelni oraz wymiany informacji o systemie nauczania.

Stoisko Polskich Uczelni „Ready, Study, Go! Poland”, oprócz młodzieży gruzińskiej, odwiedził także Konsul Generalny RP w Tbilisi.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się z studentami uczelni partnerskich – Gruzińskiego Uniwersytetu Lotniczego oraz Politechniki.

20170217_105003
20170217_104937