Raport z targów i spotkań rekrutacyjno-promocyjnych – Gruzja, kwiecień 2016

W dniu 17 kwietnia 2016 r. przedstawiciel CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na targach edukacyjnych w Tbilisi.

Targi  „International Education Exhibition 2016”, zorganizowane przez agencję edukacyjną Edu-Guide, miały na celu promowanie uczelni zagranicznych wśród młodzieży gruzińskiej. Stoisko PW cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia. Odwiedzili je także studenci dwóch uczelni partnerskich, którzy w ramach wymiany studenckiej odbyli studia w naszej Uczelni i są zainteresowani ich kontynuowaniem.

W trakcie pobytu Pani Zenoviya Shits spotkała się z studentami uczelni partnerskich – Gruzińskiego Uniwersytetu Lotniczego oraz Politechniki. Udało się również nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami agencji edukacyjnych promujących studia w Polsce.