Wizyta delegacji Shanghai Academy of Social Sciences w PW

W dniu 28 czerwca br. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele Shanghai Academy of Social Sciences z Chin.

Delegację przyjął Prorektor ds. Nauki, prof. Rajmund Bacewicz oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej PW. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wielu Wydziałów PW. Wśród zainteresowanych współpracą ze strony PW są: Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych.

Celem spotkania było omówienie możliwości współpracy w zakresie wymiany kadry akademickiej oraz współpracy naukowej. Wydziały PW zainteresowane współpracą z SASS złożyły już konkretne propozycje dotyczące współpracy naukowej. Planowany jest też udział we wspólnych projektach oraz wizyty profesorów z Chin w PW.

Delegacja z Chin_28.06.2017 (3)
Delegacja z Chin_28.06.2017 (4)
Delegacja z Chin_28.06.2017 (5)
Delegacja z Chin_28.06.2017 (6)