Wizyta przedstawicieli Guangxi Normal University w PW

W dniu 30 października br. Prorektor ds. Studiów, Prof. Krzysztof Lewenstein przyjął przedstawicieli Guangxi Normal University oraz Guangxi Provincial Education Department na Politechnice Warszawskiej. Celem wizyty przedstawicieli uczelni i biura edukacyjnego z Chin było poznanie PW oraz możliwości współpracy.

Przedstawiciel CWM dokonał prezentacji PW oraz oferty studiów anglojęzycznych dla studentów zagranicznych. Omówiono możliwości współpracy w zakresie wymiany studentów, ponieważ uczelnie kształcą studentów na podobnych kierunkach studiów, współpraca jest możliwa.

W najbliższym czasie PW przedstawi zakres oraz zasady możliwej współpracy uczelni z Chin oraz zostaną rozpoczęte procedury nawiązania współpracy jeśli oferta spotka się z zainteresowaniem drugiej strony.

20151030_101806
20151030_101815