Spotkanie koordynatorów ds. Programu Erasmus+

13 października 2016 r. odbyło się spotkanie koordynatorów ds. Programu Erasmus+ zorganizowane przez Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Biuro Erasmus + w dniu 13.10.2016 r.będzie nieczynne.

Informujemy, że w związku ze spotkaniem koordynatorów ds. Programu Erasmus+, 13 października 2016 r. biuro UAPE będzie nieczynne.

Spotkanie dla koordynatorów ds. Programu Erasmus+

Centrum Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza koordynatorów ds. Programu Erasmus+ na spotkanie, które odbędzie się w dniu 13 października 2016 r. (czwartek), w godzinach 13.00-15.00 w sali 123 w Gmachu Głównym.

Inauguracja Roku Akademickiego dla studentów zagranicznych - ESN Welcome Meeting

Dnia 4 października 2016 r. odbyło się spotkanie inaugurujące rok akademicki 2016/2017 na Politechnice Warszawskiej skierowane do studentów zagranicznych przyjeżdżających do Warszawy, by podjąć naukę na naszej uczelni w ramach różnych programów wymiany międzynarodowej, a zwłaszcza programu Erasmus+.

Wizyta State Administration of Foreign Experts Affairs z Chin

W dniu 20 września br. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja State Administration of Foreign Experts Affairs (SAFEA) - chińskiej agencji rządowej odpowiedzialnej za szkolenia i wymiany specjalistów i ekspertów.

Oferta studiów w ORT Braude College w Israelu

Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie jest multidyscyplinarnym uczelnią oraz centrum naukowym o międzynarodowej renomie. Zajmuje czołowe miejsce wśród wiodących uniwersytetów.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą studiów jednosemestralnych.

Delegacja Politechniki Warszawskiej w Chinach

W dniach 4-9 września br. delegacja Politechniki Warszawskiej pod przewodnictwem Prorektora ds. studiów Prof. Krzysztofa Lewensteina odwiedziła Chiny.

Erasmus+ - wyjazdy w roku akademickim 2016/2017

Biuro programu Erasmus+ przypomina o konieczności dostarczenia brakujących dokumentów w terminie do 15 września.

Stypendium naukowe Ambasady Francji w Polsce

W ramach konkursu Nagrody Galien Polska 2016, Instytut Francuski oraz Ambasada Francji w Polsce przyznają stypendium naukowe dla polskiego naukowca, prowadzącego badania z zastosowaniami terapeutycznymi.

Wizyta firmy Siemens na Politechnice Warszawskiej

W dniu 25 sierpnia 2016 r. Politechnikę odwiedzili przedstawiciele firmy Siemens. Celem spotkania było zapoznanie gości z potencjałem naukowo-badawczym, jak również edukacyjnym PW oraz omówienie zakresu potencjalnej współpracy między stronami.