Raport z targów - Mongolia, marzec 2015

W dniach 28-29 marca 2015 r. reprezentantki CWM PW, panie Zenoviya Shits i Małgorzata Musińska wzięły udział w targach edukacyjnych „18th International Education Exhibition 2015” w stolicy Mongolii, Ułan Bator.

Raport z targów - Turcja, Azerbejdżan, marzec 2015

W dniach 17 - 30 marca 2015 r., reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Katarzyna Janiga i reprezentantka Studium Języków Obcych PW, p. Agata Wierzbińska wzięły udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS odbywających się w Turcji i Azerbejdżanie.

Oficjalne rozpoczęcie sesji Programu ATHENS w PW

16 marca 2015 r. odbyło się oficjalne rozpoczęcie sesji Programu ATHENS w Politechnice Warszawskiej. W spotkaniu wzięli udział: przedstawiciele Władz Uczelni, Władz Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Centrum Współpracy Międzynarodowej, Samorządu Studentów PW oraz profesorowie prowadzący zajęcia i zagraniczni studenci.

Wizyta Prezydenta North China University of Technology w PW

W dniu 13 marca 2015 r. Prezydent North China University of Technology wraz z towarzyszącą mu delegacją złożyli wizytę w Politechnice Warszawskiej.

Politechnika Warszawska - partnerem w projekcie EMARO+

EMARO+, European Master on Advanced RObotics Plus, to program wspólnych studiów magisterskich w dziedzinie zaawansowanej robotyki przeznaczony dla studentów studiów II stopnia, posiadających dyplomy B.Sc., B.Eng. lub ich odpowiedniki w dyscyplinach powiązanych z robotyką. Realizowany przez konsorcjum 4 europejskich instytucji, w skład którego wchodzą: Ecole Centrale de Nantes (Francja), University of Genova (Włochy), Jaume I University (Hiszpania) i Politechnika Warszawska - Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa.

SummerNTU 2015 - Nanyang Technological University, Singapur

logo-NTU

Nanyang Technological University (NTU) w Singapurze zaprasza studentów studiów I stopnia do udziału w szkole letniej SummerNTU 2015 w jednym z dwóch dostępnych terminów (maj - czerwiec lub czerwiec - lipiec 2015 r.). Proponowane programy to:

• Chinese Language & Cultural Studies
  • Entrepreneurship & Innovation Asia