Raport z targów - Kazachstan, kwiecień 2016

W dniach 7-9 kwietnia 2016 r. przedstawiciel CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych „Education and Career 2016” w Ałmaty (Kazachstan) w ramach misji edukacyjnej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Azja Środkowa 2016”. Targi odbyły się w  prestiżowym centrum wystawienniczym Atakent Expo.

Raport z targów - Oman, kwiecień 2016

W dniach 19-21 kwietnia 2016 r. reprezentant Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pan Karol Maśluszczak, uczestniczył w edukacyjnych targach GHEDEX organizowanych co roku w Muskacie, stolicy Omanu.

Raport z targów - Mongolia, marzec 2016

W dniach 19-20 marca 2016 r. przedstawicielka PW Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ułan Bator.

Relacja z WUT Exchange Day

W dniu 27.04.2016 r. Centrum Współpracy Międzynarodowej zorganizowało „WUT Exchange Day” - spotkanie informacyjne dotyczące programów wymiany międzynarodowej. Była to już jedenasta edycja tego wydarzenia.

Spotkanie "European Engineering Team" w PW

W dniach 4-8 kwietnia 2016 r. Politechnika Warszawska była gospodarzem pierwszego spotkania „European Engineering Team” (EET) w ramach Partnerstw Strategicznych programu Erasmus+.

Raport z targów – Tajlandia, marzec 2016

W dniu 19 marca 2016 r. w stolicy Tajlandii - Bangkoku odbyła się impreza targowa Quality Education Fair 2016, podczas której Politechnika Warszawska była reprezentowana przez Think Poland.

Raport z targów – Malezja, marzec 2016 Kuala Lumpur

W dniach 8-14 III 2016, reprezentantki Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Katarzyna Janiga i p. Małgorzata Musińska odbyły podróż służbową do stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Głównym celem wyjazdu był udział targach edukacyjnych EHEF w dniach 12 – 13 III.

Raport z targów i spotkań rekrutacyjno-promocyjnych – Białoruś, luty 2016

W dniach 11-13 lutego 2016 r. przedstawicielka PW Pani Zenoviya Shits reprezentowała Uczelnię na targach edukacyjnych w Mińsku na wspólnym stoisku „Study in Poland”. Coroczne targi edukacyjne „Education and Career”odbywające się w Mińsku są największym wydarzeniem roku, promującym białoruskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Spotkanie powitalne dla nowych studentów międzynarodowych

W dniu 19 lutego godzinie 18:00 w Małej Auli Gmachu Głównego odbyło się spotkanie powitalne dla nowoprzybyłych studentów międzynarodowych. Spotkanie zostało organizowane i poprowadzone wspólnie przez ESN PW i International Students Office.

Film promocyjny

Zapraszamy do obejrzenia nowo powstałego filmu reklamowego, który ma na celu promowanie oferty studiów anglojęzycznych wśród zagranicznych kandydatów na studia w PW.

Film dostępny jest na stronie internetowej https://www.cwm.pw.edu.pl/Studenci-miedzynarodowi