Jerusalem-Galilee Engineers Study Abroad program – Spring Semester 2018

Zapraszamy do zapoznania się z programem Jerusalem-Galilee Engineers Study Abroad program – Spring Semester 2018 oferowanym przez Braude College of Engineering w Izraelu. To jedna z czołowych uczelni inżynieryjnych w Izraelu oraz akademickie, technologiczne i naukowe centrum Galilei.

Wizyta delegacji z Tianjin University of Technology na PW

W dniu 26 września 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele Tianjin Municipal Education Commision oraz Tianjin University of Technology. Wśród gości z TMEC znaleźli się pan Liu Xin, wicedyrektor organizacji oraz pan Zhang Jianqing, dyrektor biura programów międzynarodowych. Uczelnię TUT reprezentowały: pani Chen Minfang, dyrektor biura współpracy z zagranicą oraz pani Yu Haomiao z International College of Business and Technology. Była to druga wizyta przedstawicieli TUT w PW.

Wizyta delegacji z Beihang University z Chin w PW

Dnia 15 września 2017 r. Politechnikę Warszawską odwiedził Prof. Cheng Jiwei, Prorektor Beihang University wraz z dziekanami wydziałów - School of Energy and Power Engineering, School of Aeronautical Science and Engineering i School of General Engineering oraz przedstawicielami biura współpracy międzynarodowej.

Targi edukacyjne Polish Education Fair w Jakarcie

Między 19 i 25 września 2017, reprezentant Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pan Karol Maśluszczak, uczestniczył w konferencji i targach edukacyjnych Polish Education Fair w Jakarcie.

Nowe godziny otwarcia biura programu Erasmus+

Informujemy, że z dniem 4 września 2017 r. ulegają zmianie godziny otwarcia Uczelnianej Agencji Programów Edukacyjnych - biura programu Erasmus + na PW.

Wizyta przedstawicielki Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego w PW

12 lipca 2017 r. Politechnikę Warszawską odwiedziła Pani Svitlana Sivitska, Vice-Rektor z Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego im. Jurija Kondratiuka (Ukraina).

Narada programowa (2017) uczelni uczestniczących w programie "Study in Poland"

4 lipca 2017 r. w Centrum Nauki i Biznesu Politechniki Opolskiej odbyła się narada programowa uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”.

Wizyta delegacji Shanghai Academy of Social Sciences w PW

W dniu 28 czerwca br. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele Shanghai Academy of Social Sciences z Chin.

Wizyta delegacji Beijing Institute of Technology w PW

W dniu 19 czerwca br. Politechnikę Warszawską odwiedził Rektor Beijing Institute of Technology prof. Haiyan Hu wraz z delegacją.

Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS – Wiedeń, czerwiec 2017 r.

9 czerwca 2017 r. w Wiedniu miało miejsce Generalne Spotkanie ATHENS, zorganizowane przez Technische Universität Wien.