Zmiany w programie Erasmus+

Informujemy, że w programie Erasmus+ w roku akad. 2018/2019 będą obowiązywać nowe grupy krajów oraz nowe miesięczne stawki. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

Chinese Governmental Scholarship University Postgraduate Program

Oferta stypendialna China Scholarship Council na studia w Wuhan University of Technology

Dwudziestolecie sieci ATHENS i Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS, grudzień 2017

14 grudnia 2017 r. w Paryżu odbyły się uroczystości związane z 20 rocznicą założenia sieci ATHENS. Utworzony w 1997 roku ATHENS to prestiżowy program edukacyjny, mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi.

Wizyta delegacji z Khazar University w Baku, Azerbejdżan, grudzień 2017

Dnia 7 grudnia 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele Khazar University in Baku (Azerbejdżan) w składzie: Prof. Hassan Niknafs, Prezydent Khazar University, który równolegle pełni funkcję dziekana School of Engineering and Applied Science oraz Dr. Jeyhun Mammadov, Dziekan, School of Economics and Management. Gości przyjął Prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów oraz Pani Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne w Astanie, listopad 2017

W dniach 22-24 listopada 2017 r. przedstawicielka CWM Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Astanie „Edukacja i Nauka XXI wieku” na wspólnym stoisku „Study in Poland”. Targi odbywały się pod patronatem Ministerstwa Nauki Kazachstanu oraz władz miasta Astana. To jedno z największych tego typu wydarzeń edukacyjnych w kraju.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad” w Kijowie, listopad 2017

W dniach 16-18 listopada 2017 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej Pani Zenoviya Shits reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne w Kijowie są największym wydarzeniem roku promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich, listopad 2017

23 listopada 2017 roku w Auli Głównej Gmachu Głównego odbyły się coroczne Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich organizowane przez Komisję Zagraniczną SSPW we współpracy z: ESN, ESTIEM, IAESTE, BEST i Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Wizyta pracowników CWM w uczelniach partnerskich oraz szkołach średnich w Chinach, listopad 2017

W dniach 20-24 listopada br. P. Patrycja Kluź i P. Dominika Jasińska z Centrum Współpracy Międzynarodowej PW złożyły wizyty w uczelniach partnerskich PW oraz szkołach średnich w Chinach. Celem wizyt było spotkanie ze studentami, promowanie oferty studiów anglojęzycznych PW oraz rekrutacja studentów na studia prowadzone wspólnie z jedną z uczelni chińskich.

Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich

W dniu 23.11.2017 r. odbędą się Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich. Jest to wydarzenie promujące mobilność wśród studentów, corocznie przyciąga tysiące chętnych do poszerzania swoich horyzontów poza granicami naszego kraju.

22008035_10155075604592677_695543058297969409_n

Wizyta delegacji z University of Electric Science and Technology z Chin w PW, 14 listopada 2017

W dniu 14 listopada 2017 r. PW odwiedzili przedstawiciele University of Electronic Science and Technology z Chin. Wśród gości z UESTC znaleźli się: Prof. Hu Haoquan, Prorektor uczelni, Lyu Tai, Prodziekan, School of International Education, Prof. Tian Shulin, Measuring Technique and Instrument, Prof. Luo Guangchun, Big Data and Cloud Computing, Prof. Yin Guangqiang, Data Analysis, Prof. Yan Bo, Microwave and Millimeter-wave Circuits.