Generalne Spotkanie Koordynatorów ATHENS – Niemcy, czerwiec 2019 r.

7 czerwca 2019 r. w Monachium miało miejsce Generalne Spotkanie ATHENS, zorganizowane przez Technische Universität München.

Wizyta delegacji uczelni oraz instytucji edukacyjnych z Chin w PW, 29 maja 2019

W dniu 29 maja 2019 r. PW odwiedzili przedstawiciele kilku uczelni oraz organizacji edukacyjnych z Chin. Wśród delegatów znaleźli się przedstawiciele Jiangsu Normal University, University of International Business and Economics, Shanghai International Studies University, China Education Online oraz Cernet Education Technology. Była to pierwsza wizyta przedstawicieli tych instytucji w PW.

Wizyta przedstawicieli Weihai Institutions (Chiny), 28 maja 2019

Dnia 28 maja 2019 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele z Weihai Institutions. Delegację przyjął Prorektor ds. Studiów, Prof. Krzysztof Lewenstein, Dr Jikun Wang, Wydział Mechatroniki oraz pani Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Konferencja GHEDEX w Omanie, 14-16 kwietnia 2019 r.

W dniach 14-16 kwietnia delegat Centrum Współpracy Międzynarodowej pan Karol Maśluszczak uczestniczył w konferencji "Global Education and Higher Education Exhibition", organizowanej przez Ministerstwo Wyższej Edukacji w Omanie.

Spotkanie Task Force Mobility organizacji CESAER w Bukareszcie, kwiecień 2019 r.

W dniu 12 kwietnia 2019 r. przedstawicielka Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej Dominika Frąk - Dudzińska, specjalista ds. współpracy międzynarodowej wzięła udział w spotkaniu grupy roboczej Task Force Mobility organizacji CESAER, zorganizowanym przez University POLITEHNICA of Bucharest (Rumunia).

Międzynarodowe targi edukacyjne „Education Abroad”, Ukraina, 12-14 kwietnia 2019 r.

W dniach 12-13 kwietnia 2019 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej, pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, reprezentowała uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Międzynarodowe targi edukacyjne w Ałmaty „X Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2019”, kwiecień 2019 r.

W dniach 4-6 kwietnia 2018 r. przedstawicielka Politechniki Warszawskiej, pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ałmaty „X Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2019” na wspólnym stoisku „Study in Poland”.

Delegacja NAWA w Indiach, 31 marca – 7 kwietnia 2019 r.

Na przełomie marca i kwietnia 2019 roku po raz drugi delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej (Pan Karol Maśluszczak) uczestniczyła w misji edukacyjnej organizowanej przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w Indiach. Celem misji była promocja programów anglojęzycznych I i II stopnia poprzez udział w spotkaniach i wydarzeniach targowych.

Międzynarodowe targi edukacyjne we Lwowie „Higher Education 2019”, marzec 2019 r.

W dniach 21-22 marca 2019 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Aneta Kamińska z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2019”.

NUAA Summer Lecture Program 2019 - oferta dla nauczycieli akademickich

Jedna z uczelni partnerskich PW z Chin - Nanjing University of Aeronautics and Astronautics zaprasza nauczycieli akademickich do prowadzenia wykładów w szkołach letnich.