Relacja z warsztatów ENHANCE on online learning and teaching

W dniach 1 i 2 lipca Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz Ośrodek Kształcenia na Odległość zorganizowały zdalne warsztaty “ENHANCE workshop on on-line learning and teaching”. Wydarzenie było jedną z aktywności konsorcjum ENHANCE. W wydarzeniu wzięło udział łącznie ponad 60 uczestników – nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów.

Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching, 1-2 lipca 2021 r.

W dniach 1-2 lipca br. Politechnika Warszawska organizuje, w formie on-line, międzynarodowe warsztaty dla nauczycieli akademickich poświęcone zdalnemu nauczaniu. Warsztaty są działaniem w ramach konsorcjum ENHANCE.

Wręczenie nagród laureatom quizu o Arabii Saudyjskiej

W dn. 22 czerwca 2021 r. Pan Mohamed Elsayed, student zagraniczny - ambasador Politechniki Warszawskiej, wręczył nagrody 4 zwycięzcom quizu o Arabii Saudyjskiej, który odbył się podczas wydarzenia The Floor is Yours – Saudi Arabia National Day.

Kurs on-line "Intercultural Basic Qualification"

Politechnika w Berlinie oferuje wirtualny 1-tygodniowy kurs “Intercultural Basic Qualification”. Kurs, który rozpocznie się 13 września, jest dostępny dla studentów uczelni wchodzących w skład konsorcjum ENHANCE.

Zaproszenie na ENHANCE Conversations

Zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w pierwszej publicznej debacie organizowanej przez konsorcjum ENHANCE: „ENHANCE Conversations - Covid Recovery: The role of European Universities of Technology in setting the path to a sustainable future post-covid”. Wydarzenie odbędzie się zdalnie w dn. 15 czerwca 2021 r. w godz. 16:00 - 17:30

Nowy ambasador studencki - Pani Aliaksandra Shmyk

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować o dołączeniu do grona naszych międzynarodowych ambasadorów studenckich Pani Aliaksandry Shmyk – studentki Automatyki i Robotyki na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Pani Aliaksandra pochodzi z Białorusi i jest naszym 16. ambasadorem i 3. ambasadorką studiującą w języku polskim.

The Floor is Yours – spotkanie online dotyczące Arabii Saudyjskiej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online dotyczące Arabii Saudyjskiej z udziałem naszego ambasadora studenckiego Pana Mohameda Elsayeda. Spotkanie w języku angielskim odbędzie się w piątek 28 maja o godz. 16:00 na platformie Teams.

Kursy letnie w Aalto University

Aalto University (Finlandia) zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w letnich kursach. Zajęcia będą prowadzone on-line i stacjonarnie.

Międzynarodowy Dzień ENHANCE

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w Międzynarodowym Dniu ENHANCE, który odbędzie się 27 maja 2021 r. (czwartek) o godz. 10:00.

„Prejudice, Racism & Hate Crimes - how to react?”

Spotkanie dla studentów zagranicznych (SGGW).