Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Education Abroad”, Kijów, kwiecień 2018 r.

W dniach 19-21 kwietnia 2018 r. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej i Pan Adam Łoda z Ośrodka Języka Polskiego reprezentowali uczelnię na targach edukacyjnych w Kijowie.

Udział przedstawicieli ESN PW w Annual General Meeting,15-18 marca 2018 r., Hiszpania

W dniach 15-18.03.2018 odbył się Annual General Meeting w Hiszpanii. AGM to coroczna konferencja ESN AISBL, w której udział biorą przedstawiciele wszystkich sekcji w sieci międzynarodowej. Reprezentantami ESN Politechnika Warszawska byli: Zofia Jethon, Damian Piróg, Joanna Trzpis oraz Joanna Czurak.

„IX Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2018”, Ałmaty, kwiecień 2018

W dniach 5-7 kwietnia 2018 r. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Centrum Języka Polskiego reprezentowali Uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ałmaty „IX Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2018” na wspólnym stoisku „Study in Poland”.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Higher Education 2018”, Lwów, marzec 2018

W dniach 23-24 marca 2018 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2018”.

NUAA Summer Lecture Program 2018, Nanjing, Chiny

Nanjing University of Aeronautics and Astronautics w Chinach zaprasza do udziału w programie "6th NUAA Summer Lecture Program".

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „International Education Fair ” 23-24 lutego 2018 r. (Tbilisi, Gruzja)

W dniach 23 i 24 lutego 2018 r. przedstawiciel Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską razem z przedstawicielami innych uczelni z Polski na targach edukacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spotkania informacyjne dotyczące programu Erasmus+

W dniach 20 i 22 lutego 2018r. pracownicy Uczelnianej Agencji Programów Edukacyjnych, biuro programu Erasmus+, zorganizowali spotkania informacyjne dot. programu Erasmus+ dla studentów w Warszawie  oraz w Filli PW w Płocku.

UWAGA - ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA INFORMACYJNEGO Erasmus+

W związku ze zmianą miejsca spotkania dla studentów, organizowanego w dniu 20 lutego 2018, uprzejmie informujemy, iż spotkanie odbędzie się w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT), ul. Rektorska 4 (wysoki budynek za stołówką centralną).
 Godziny spotkania 13.00-15.30 pozostają bez zmian.

Spotkania informacyjne Erasmus+

Zapraszamy na spotkania informacyjne dla studentów, którzy chcą wyjechać na studia lub praktykę w ramach programu Erasmus+, w roku akademickim 2018/2019.

Spotkania odbędą się w Warszawie i Płocku.

- 20 lutego 2018 r. w godzinach 13.00 - 15.30, w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4,Warszawa,

- 22 lutego 2018 r. w godzinach 10.00 - 12.00, w sali 59 - w Audytorium w Gmachu Głównym, PW Filia w Płocku.

Informujemy, że w dniach 20 i 22 lutego biuro programu Erasmus+ będzie NIECZYNNE.

Zmiany w programie Erasmus+

Informujemy, że w programie Erasmus+ w roku akad. 2018/2019 będą obowiązywać nowe grupy krajów oraz nowe miesięczne stawki. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.