Dni Campus France w Polsce-Studia we Francji

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France, we współpracy z polskimi uczelniami oraz siecią Alliances Françaises w Polsce zapraszają na « Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji », które zorganizowane zostaną od 16 listopada do 8 grudnia 2016 roku w Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Katowicach, Gliwicach, Gdańsku, Toruniu, Łodzi i Wrocławiu.

Spotkanie informacyjne Erasmus+

Wszystkich zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne 5 grudnia.

Opowiemy o samym programie, procedurach i niezbędnych formalnościach, ale przede wszystkim mamy nadzieję, że zachęcimy Was do wyjazdu!

Czekamy na Was!

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych w Indonezji

CWM na targach edukacyjnych w Indonezji

W dniach od 31.10 do 09.11.2016 roku przedstawiciele Centrum Współpracy Międzynarodowej PW (mgr Dominika Frąk – Dudzińska oraz mgr Małgorzata Musińska ) reprezentowali naszą Uczelnię na Europejskich Targach Szkolnictwa Wyższego (European Higher Education Fair - EHEF) w Indonezji.

7th GIST-European Universities Joint Workshop na Politechnice Warszawskiej

W dniach 8-9 listopada br. Politechnika Warszawska była gospodarzem siódmego warsztatu naukowego współorganizowanego przez Gwangju Institute of Science and Technology (Korea Płd.) oraz jej europejskich partnerów.

Rekrutacja na stypendium rządowe w Izraelu

Gorąco zachęcamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych do nawiązania kontaktu z izraelskimi uczelniami i ubiegania się o stypendia naukowo-badawcze w Izraelu. Rekrutacja na stypendium rządowe do Izraela na rok akademicki 2017/2018 dostępne dla studentów, doktorantów i młodych naukowców z polskich uczelni została przedłużona do 30 listopada 2016 r.

Wyjazd do Arabii Saudyjskiej dla studentek Politechniki Warszawskiej

Prince Sultan University - College for Women zaprasza wszystkie chętne studentki na spędzenie tygodnia w stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadzie. ("Trip to Saudi Arabia - experience the modern&traditional lifestyle"). W ramach "cultural visit" poznacie kulturę tego kraju, uczelnie, okoliczne muzea oraz piękno pustyni.

Tragi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich

27 października br. w Auli Głównej Gmachu Głównego odbyły się coroczne Tragi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich organizowane przez Komisję Zagraniczną SSPW wraz z : ESN, ESTIEM, IAESTE, BEST i Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Targi Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich 27 października 2016

Jeżeli marzysz o studiowaniu za granicą Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na prezentację ofert wymiany międzynarodowej dostępnej dla studentów PW.

27 października br. biuro UAPE/Erasmus+ będzie nieczynne

Dla wszystkich zainteresowanych Programem Erasmus+ informujemy, że w czwartek 27 października biuro UAPE/Erasmus+ będzie zamknięte.
Znajdziecie nas od 10-tej na Targach Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich w Auli Głównej Gmachu Głównego.
Zapraszamy! stanowisko nr 21

Targi edukacyjne w Baku

W dniach 6-11 października 2016 r. p. Katarzyna Janiga i p. Dominika Frąk-Dudzińska z Centrum Współpracy Międzynarodowej reprezentowały Politechnikę Warszawską  na targach edukacyjnych w stolicy Azerbejdżanu, Baku.