Wizyta North China Electric Power University

W dniu 14 października br. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja North China Electric Power University (NCEPU), pod przewodnictwem Prezydenta uniwersytetu Prof. Liu Jizhen.

Wizyta ambasadora Meksyku na Politechnice Warszawskiej

W dniu 17 października br. Politechnikę Warszawską odwiedził J. E. ambasador Stanów Zjednoczonych Meksyku w Polsce Pan Alejandro Negrin Munoz.

Targi Edukacyjne w Indiach

W dniach 26.09-04.10. 2016 r. przedstawiciele Centrum Współpracy Międzynarodowej, w składzie Dyrektor Łukasz Wojdyga i Pan Karol Maśluszczak reprezentowali Politechnikę Warszawską na targach edukacyjnych EHEF organizowanych w Delhi.

Spotkanie koordynatorów ds. Programu Erasmus+

13 października 2016 r. odbyło się spotkanie koordynatorów ds. Programu Erasmus+ zorganizowane przez Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Biuro Erasmus + w dniu 13.10.2016 r.będzie nieczynne.

Informujemy, że w związku ze spotkaniem koordynatorów ds. Programu Erasmus+, 13 października 2016 r. biuro UAPE będzie nieczynne.

Spotkanie dla koordynatorów ds. Programu Erasmus+

Centrum Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza koordynatorów ds. Programu Erasmus+ na spotkanie, które odbędzie się w dniu 13 października 2016 r. (czwartek), w godzinach 13.00-15.00 w sali 123 w Gmachu Głównym.

Inauguracja Roku Akademickiego dla studentów zagranicznych - ESN Welcome Meeting

Dnia 4 października 2016 r. odbyło się spotkanie inaugurujące rok akademicki 2016/2017 na Politechnice Warszawskiej skierowane do studentów zagranicznych przyjeżdżających do Warszawy, by podjąć naukę na naszej uczelni w ramach różnych programów wymiany międzynarodowej, a zwłaszcza programu Erasmus+.

Wizyta State Administration of Foreign Experts Affairs z Chin

W dniu 20 września br. Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja State Administration of Foreign Experts Affairs (SAFEA) - chińskiej agencji rządowej odpowiedzialnej za szkolenia i wymiany specjalistów i ekspertów.

Oferta studiów w ORT Braude College w Israelu

Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie jest multidyscyplinarnym uczelnią oraz centrum naukowym o międzynarodowej renomie. Zajmuje czołowe miejsce wśród wiodących uniwersytetów.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą studiów jednosemestralnych.

Delegacja Politechniki Warszawskiej w Chinach

W dniach 4-9 września br. delegacja Politechniki Warszawskiej pod przewodnictwem Prorektora ds. studiów Prof. Krzysztofa Lewensteina odwiedziła Chiny.