Raport ze spotkań rekrutacyjno-promocyjnych - Indonezja, maj 2015

W dniach 07-14 maja delegacja Centrum Współpracy Międzynarodowej w składzie: mgr Łukasz Wojdyga – Dyrektor CWM i mgr Dominika Frąk-Dudzińska – specjalista ds. współpracy międzynarodowej, przebywała w Indonezji. Celem wyjazdu była promocja Politechniki Warszawskiej i naszej oferty studiów anglojęzycznych (ze szczególnym wskazaniem na studia magisterskie) w uczelniach wyższych i szkołach średnich, nawiązanie kontaktów z organizacjami przyznającymi obywatelom Indonezji stypendia na wyjazdy na zagraniczne studia oraz udział w targach EU Scholarship Day.

Raport z targów oraz spotkań rekrutacyjno-promocyjnych, Ukraina, kwiecień 2015

W dniach 15-18 kwietnia 2015 r. przedstawiciel CWM Pani Zenoviya Shitsv reprezentowała Uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych „Education Abroad” w Kijowie. Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem roku, promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe.

Wizyta Prezydenta HKUST wraz z delegacją w Politechnice Warszawskiej

W dniu 12 maja 2015 r. Prof. Tony F Chan, Prezydent Hong Kong University of Science and Technology, wraz z towarzyszącą mu delegacją, złożył wizytę w Politechnice Warszawskiej.

Wizyta delegacji UK Association for University Administrators (AUA) w PW

11 maja 2015 r. Politechnikę Warszawską odwiedzili przedstawiciele UK Association for University Administrators (AUA). Jest to istniejąca od 50 lat organizacja brytyjska zrzeszającą około 4500 członków, nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale i z całego świata, która zajmuje się m.in. promowaniem uznawalności kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego wszystkich osób pracujących i pełniących różne role w sektorze szkolnictwa wyższego.

Relacja z WUT Exchange Day

W dniu 27.04.2015 r. Centrum Współpracy Międzynarodowej zorganizowało „WUT Exchange Day”, czyli spotkanie informacyjne dotyczące programów wymiany międzynarodowej. Była to już dziewiąta edycja tego wydarzenia.

Raport ze spotkań promocyjno-rekrutacyjnych - Chiny, marzec 2015

W dniach 16-20 marca 2015 r. Pani Patrycja Kluź, zajmująca się współpracą z uczelniami chińskimi w zakresie wymiany studentów w ramach umów bilateralnych oraz promocji PW na rynku edukacyjnym w Chinach, złożyła wizyty w szkołach średnich i uniwersytetach partnerskich w miastach Shijiazhuang i Taiyuan.

Raport z targów - Mongolia, marzec 2015

W dniach 28-29 marca 2015 r. reprezentantki CWM PW, panie Zenoviya Shits i Małgorzata Musińska wzięły udział w targach edukacyjnych „18th International Education Exhibition 2015” w stolicy Mongolii, Ułan Bator.

Raport z targów - Turcja, Azerbejdżan, marzec 2015

W dniach 17 - 30 marca 2015 r., reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Katarzyna Janiga i reprezentantka Studium Języków Obcych PW, p. Agata Wierzbińska wzięły udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS odbywających się w Turcji i Azerbejdżanie.

Oficjalne rozpoczęcie sesji Programu ATHENS w PW

16 marca 2015 r. odbyło się oficjalne rozpoczęcie sesji Programu ATHENS w Politechnice Warszawskiej. W spotkaniu wzięli udział: przedstawiciele Władz Uczelni, Władz Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Centrum Współpracy Międzynarodowej, Samorządu Studentów PW oraz profesorowie prowadzący zajęcia i zagraniczni studenci.

Wizyta Prezydenta North China University of Technology w PW

W dniu 13 marca 2015 r. Prezydent North China University of Technology wraz z towarzyszącą mu delegacją złożyli wizytę w Politechnice Warszawskiej.