Ważne informacje

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „International Education Fair ” 23-24 lutego 2018 r. (Tbilisi, Gruzja)

W dniach 23 i 24 lutego 2018 r. przedstawiciel Centrum Współpracy Międzynarodowej Pani Zenoviya Shits reprezentowała Politechnikę Warszawską razem z przedstawicielami innych uczelni z Polski na targach edukacyjnych w Tbilisi na wspólnym stoisku z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

„IX Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2018”, Ałmaty, kwiecień 2018

W dniach 5-7 kwietnia 2018 r. przedstawiciele Politechniki Warszawskiej: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Centrum Języka Polskiego reprezentowali Uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ałmaty „IX Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2018” na wspólnym stoisku „Study in Poland”.

Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Higher Education 2018”, Lwów, marzec 2018

W dniach 23-24 marca 2018 r. delegacja z Politechniki Warszawskiej w składzie: Pani Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej, Pani Kamila Zająkała i Pan Adam Łoda z Ośrodka Języka Polskiego PW, reprezentowała uczelnię na międzynarodowych targach edukacyjnych we Lwowie „Higher Education 2018”.

Politechnika Warszawska - partnerem w projekcie EMARO+

EMARO+, European Master on Advanced RObotics Plus, to program wspólnych studiów magisterskich w dziedzinie zaawansowanej robotyki przeznaczony dla studentów studiów II stopnia, posiadających dyplomy B.Sc., B.Eng. lub ich odpowiedniki w dyscyplinach powiązanych z robotyką. Realizowany przez konsorcjum 4 europejskich instytucji, w skład którego wchodzą: Ecole Centrale de Nantes (Francja), University of Genova (Włochy), Jaume I University (Hiszpania) i Politechnika Warszawska - Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa.

Wizyta Prezydenta North China University of Technology w PW

W dniu 13 marca 2015 r. Prezydent North China University of Technology wraz z towarzyszącą mu delegacją złożyli wizytę w Politechnice Warszawskiej.

Oficjalne rozpoczęcie sesji Programu ATHENS w PW

16 marca 2015 r. odbyło się oficjalne rozpoczęcie sesji Programu ATHENS w Politechnice Warszawskiej. W spotkaniu wzięli udział: przedstawiciele Władz Uczelni, Władz Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Centrum Współpracy Międzynarodowej, Samorządu Studentów PW oraz profesorowie prowadzący zajęcia i zagraniczni studenci.

Raport z targów - Mongolia, marzec 2015

W dniach 28-29 marca 2015 r. reprezentantki CWM PW, panie Zenoviya Shits i Małgorzata Musińska wzięły udział w targach edukacyjnych „18th International Education Exhibition 2015” w stolicy Mongolii, Ułan Bator.

Raport z targów - Turcja, Azerbejdżan, marzec 2015

W dniach 17 - 30 marca 2015 r., reprezentantka Centrum Współpracy Międzynarodowej PW, p. Katarzyna Janiga i reprezentantka Studium Języków Obcych PW, p. Agata Wierzbińska wzięły udział w targach edukacyjno-promocyjnych EDUFAIRS odbywających się w Turcji i Azerbejdżanie.

Raport ze spotkań promocyjno-rekrutacyjnych - Chiny, marzec 2015

W dniach 16-20 marca 2015 r. Pani Patrycja Kluź, zajmująca się współpracą z uczelniami chińskimi w zakresie wymiany studentów w ramach umów bilateralnych oraz promocji PW na rynku edukacyjnym w Chinach, złożyła wizyty w szkołach średnich i uniwersytetach partnerskich w miastach Shijiazhuang i Taiyuan.

Relacja z WUT Exchange Day

W dniu 27.04.2015 r. Centrum Współpracy Międzynarodowej zorganizowało „WUT Exchange Day”, czyli spotkanie informacyjne dotyczące programów wymiany międzynarodowej. Była to już dziewiąta edycja tego wydarzenia.